Qarku Mortagne-au-Perche

qark në Francë

Qarku Mortagne-au-Perche është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Orne.

Qarku Mortagne-au-Perche
Arrondissement de Mortagne-au-Perche
Location of Qarku Mortagne-au-Perche

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto