Qarku Nancy

qark në Francë

Qarku Nancy është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Meurthe-et-Moselle.

Qarku Nancy
Arrondissement de Nancy
Location of Qarku Nancy

Përbërja Redakto

Kantonët Redakto

Komunat Redakto

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto