Qarku Nice është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Alpes-Maritimes.

Qarku Nice
Arrondissement de Nice
Location of Qarku Nice

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto