Qarku Niort

qark në Francë

Qarku Niort është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Deux-Sèvres.

Qarku Niort
Arrondissement de Niort
Location of Qarku Niort

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto