Qarku Saint-Benoît

qark në Francë

Koordinatat: 21°02′42″J 55°43′04″L / 21.045°J 55.71777778°L / -21.045; 55.71777778

Qarku Saint-Benoît është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Reunioni.

Qarku Saint-Benoît
Frëngjisht : Arrondissement de Saint-Benoît
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Reunioni
Kryeqyteti Saint-Benoît
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 9743


PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto