Qarku Saint-Denis, Seine-Saint-Denis

qark në Francë

Koordinatat: 48°56′01″V 2°21′23″L / 48.93361111°V 2.35638889°L / 48.93361111; 2.35638889

Qarku Saint-Denis, Seine-Saint-Denis është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Seine-Saint-Denis.

Qarku Saint-Denis, Seine-Saint-Denis
Frëngjisht : Arrondissement de Saint-Denis
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Seine-Saint-Denis
Kryeqyteti Saint-Denis
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto