Qarku Strasbourg

qark në Francë

Qarku Strasbourg është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Bas-Rhin.

Qarku Strasbourg
Arrondissement de Strasbourg
Location of Qarku Strasbourg

Përbërja Redakto

Kantonët Redakto

Komunat Redakto

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto