Qarku Strasbourg-Ville

qark në Francë

Qarku Strasbourg-Ville është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Bas-Rhin.

Qarku Strasbourg-Ville
Arrondissement de Strasbourg-Ville

Përbërja Redakto

Kantonët Redakto

Komunat Redakto

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto