Qarku Torcy

qark në Francë

Qarku Torcy është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Seine-et-Marne.

Qarku Torcy
Arrondissement de Torcy

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto