Qarku Versailles

qark në Francë

Qarku Versailles është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Yvelines.

Qarku Versailles
Arrondissement de Versailles

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto