Qarku Vire është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Calvados.

Qarku Vire
Arrondissement de Vire

Përbërja Redakto

Kantonët Redakto

Komunat Redakto

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto