Qarku Wissembourg

qark në Francë

Qarku Wissembourg është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Bas-Rhin.

Qarku Wissembourg
Arrondissement de Wissembourg

PërbërjaRedakto

KantonëtRedakto

KomunatRedakto

ReferimetRedakto

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.

Lidhje të jashtmeRedakto