Radnja
Fshat
Vendndodhja
Radnja is located in Maqedonia e Veriut
Radnja
Radnja
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 805 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1437
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 16′ 34″ Veri

22° 13′ 01″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)