Rialp është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Pallars Sobirà, të provincës Lleida, në Katalonia.

Rialp
Rialp
Rialp

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Rialp – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale