Rustem Ymeri

politikan shqiptar

Rustem Ymeri kryetar i Bashkisë Elbasan nga 1929 – 1930 dhe i Bashkisë Korçë pas 1933.[1]

ReferimeRedakto

  1. ^ Hasani, Vepror (26 maj 2016). Keqkuptimi i madh i ortodoksëve të Korçës: kur Bashkinë e shihnin si Mitropoli!. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)