San Millán de la Cogolla

komunë në Spanjë

San Millán de la Cogolla është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Nájera, të provincës La Rioja, në La Rioja. San Millán de la Cogolla ka 293 banorë (2009), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 31.19 km2.

San Millán de la Cogolla
Flamuri i San Millán de la Cogolla
Stema zyrtare e San Millán de la Cogolla
Popullsia
 • Gjithsej293
Emri i banorëveEmilianenses

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto