Schipluiden

fshat në Hollandë

Schipluiden është një qytezë në Midden-Delfland, provinca Hollanda e JugutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Schipluiden

ReferimeRedakto

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtmeRedakto