Sheshkova

fshat në Maqedoni
Sheshkova
Fshat
noform
Vendndodhja
Sheshkova is located in Maqedonia e Veriut
Sheshkova
Sheshkova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 600 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1434
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 22′ 13″ Veri

21° 54′ 35″ Lindje

Popullsia 4 banorë (2002)