Ndryshimi mes inspektimeve të "Vuthaj"

20 bytes removed ,  8 vjet më parë
Mbiemrat qe hasen sot me se tepërmi ne këtë krahine janë : ...
 
Ahmetaj , Bruçaj , Çelaj, Dedushaj, Goçaj, Gjonbalaj, Kukaj, '''Tekst i trashë'''Qosaj, Ulaj, Vuçetaj dhe Vukaj
 
== Kultura ==
Anonymous user