Ndryshimi mes inspektimeve të "Sao Tome dhe Principe"

v
r2.7.1) (roboti ndryshoj: sn:Sao Tome and Principe
v (r2.7.2+) (roboti shtoj: tt:Сан-Томе һәм Принсипи)
v (r2.7.1) (roboti ndryshoj: sn:Sao Tome and Principe)
[[sk:Svätý Tomáš a Princov ostrov]]
[[sl:Sao Tome in Principe]]
[[sn:SãoSao ToméTome and PríncipePrincipe]]
[[so:Sao Tome iyo Prinsipe]]
[[sr:Сао Томе и Принципе]]
1.731

edits