Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Artikuj të mirë/Kandidatura/Kongresi i Dibrës"

→‎Kongresi i Dibrës: Me sa shoh propozuesi mund te votoje.
(→‎Kongresi i Dibrës: Me sa shoh propozuesi mund te votoje.)
Ju lutem jepni voten dhe argumentimin tuaj per kete artikull {{PËR}}<nowiki>{{PËR}}</nowiki>, {{KUNDËR}} <nowiki>{{KUNDËR}}</nowiki>, ose {{ASNJANËS}} <nowiki>{{ASNJANËS}}</nowiki>. Ju faleminderit për vëmendjen. Nese do kete verejtje do i kem parasysh dhe do i aplikoj te artikulli ne menyre qe te permbush verejtjet e komunitetit wiki shqiptar. [[Përdoruesi:Pasthirrma|Pasthirrma]] ([[Përdoruesi diskutim:Pasthirrma|diskutimet]]) 25 nëntor 2012 19:10 (CET)
===Vota===
{PËR}}. [[Speciale:Kontributet/173.79.110.91|173.79.110.91]] 26 nëntor 2012 04:28 (CET)
Anonymous user