Dallime mes rishikimeve të "Learn To Be Lonely"

v
Ndryshimet e 75.126.48.146 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.
(U largua krejt përmbajtja e artikullit)
v (Ndryshimet e 75.126.48.146 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.)
'''Learn To Be Lonely''' është pjesa muzikore e filmit [[The Phantom Of the Opera]], tekstin e ka shkruar [[Charles Hart]] dhe komponimin e saj e ka pregatitur [[Andrew Lloyd Webber]]. Pjesa mzikore ''Learn To Be Lonely'' është zgjedhur në kategorin muzika më e mirë e filmit si kandidate për çmimin [[Golden Globe]] për vitin [[2004]] të mbajtur më [[16 janar]] [[2005]].
 
[[Category:Soundtracks]]
1.144

edits