Dallime mes rishikimeve të "Gianmaria Biemmi"

ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
No edit summary
{{pa referenca}}
'''Giammaria Biemmi ''' ishte nje prift dhe historian italian dhe shkruesi i pare i historise se Skenderbeut.