Ndryshimi mes inspektimeve të "Saint Xhons"

34 bytes removed ,  6 vjet më parë
v
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q36262
v (Bot: Migrating 77 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q36262 (translate me))
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q36262)
[[Kategoria:Atigua dhe Barbudë]]
[[Kategoria:Kryeqytete]]
 
[[be-x-old:Сэнт-Джонс]]