Ndryshimi mes inspektimeve të "Natë me hënë"

58 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Natë me hënë''' është një shfaqje teatrale e vitit 1990, me shkrimtar Ismail Kadare dhe regjizor Edmond Budina. Interpretojnë: Yllka Mujo Ema Andrea Marjeta Lja...)
 
'''Natë me hënë''' është një shfaqje teatrale e vitit [[1990 në film|1990]], me shkrimtar [[Ismail Kadare]] dhe regjizor [[Edmond Budina]].
 
 
Interpretojnë:
 
[[Yllka Mujo]]
 
[[Ema Andrea]]
 
[[Marjeta Ljarja]]
 
[[Shkëlqim Basha]]
 
[[Gëzim Rudi]]
 
[[Rajmonda Bulku]]
 
[[Naun Shundi]]
 
[[Artan Sejko]]
 
[[Sadush Ylli]]
 
[[Luljeta Hoxha]]