Ndryshimi mes inspektimeve të "Rexhep Elmazi"

124 bytes added ,  5 vjet më parë
v
* Fryma - [[Prishtina|Prishtinë]] [[1994]]
* Për veprën dhe krijimtarinë e [[Rexhep Elmazi]]t ka magjistruar intelektuali gjilanas Mr.[[Tahir Arifi]].
* Vepra "Poezia e [[Rexhep Elmazi]]t”, 2008, (studim me të cilën edhe magjistroi në letërsi te prof.Dr[[Agim Vinca]]).
 
{{Portal|Gjilani}}
[[Kategoria:Shkrimtarë shqiptarë]]
2.204

edits