Dallime mes rishikimeve të "Selaniku"

2 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 17.832,8
|Popullsia = 363.987
|Popullsia_viti =
|Dendësia = 20,.412
 
<!-- Të dhëna dhe statistika -->