Ndryshimi mes inspektimeve të "Toka e Zjarrtë"

117 bytes added ,  4 vjet më parë
→‎Gjeografia: Shtova informacion
(→‎Gjeografia: Shtova informacion)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Gjeografia ==
Toka e zjarrtë eshte nje ishull me peizash te mrekullueshem dhe ben te mundur terheqjen e shume turisteve ne Kili.
 
==Lidhje të jashtme==
* [http://www.tierradelfuego.org.ar/prezentimi zyrtar i Tokes së Zjarrtë ] {{es}}
Anonymous user