Ndryshimi mes inspektimeve të "Hërkoci"

6 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia = 21
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =
|Vendasit =
|Krahina =
|Lartësia = 641
|Zona Kohore =
|Ora Verore =