Dallime mes rishikimeve të "Jul Çezari"

75 bytes added ,  7 vjet më parë
Kategoritë
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 109.69.5.90, 46.99.36.201 dhe 217.73.129.79) dhe riktheu rishikimin 1540767 nga Sadsadas: shum)
(Kategoritë)
{{AutorAntik}}
 
[[Kategoria:Perandorë romakë]]
[[Kategoria:Biografi]]
[[Kategoria:Hyjnitë]]
[[Kategoria:Politikanë]]
[[Kategoria:Shkrimtarë]]
[[Kategoria:PerandorëUshtarakë romakë]]
Anonymous user