Ndryshimi mes inspektimeve të "Ropica"

1.126 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
{{Pp}}
{{Fshat (Kosova)
|Fshati = Ropica
|Nofka =
|Moto =
|Flamuri_figura =
|Flamuri_artikulli =
|Stema_figura =
|Stema_artikulli =
|Stema_gjerësia =
|Pamje =
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Administrimi-->
{{Infobox KS fshat| height="200"
|Rajoni = [[Rajoni i Mitrovicës|Mitrovicë]]
| foto harta=[[Skeda:noimage.png|140px]]
|Komuna = [[Komuna e Vushtrrisë|Vushtrria]]
| emri= {{PAGENAME}}
 
| komuna= Vushtrri
<!--Statistika dhe Transporti-->
| banor=
|Lartësia =
| posta= 42000
|Themelimi =
| telefoni=
|Vendasit =
| lartësia=
|Sipërfaqja =
| latitude=
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|ZKEQ]] ([[UTC+1]])
| longitude=
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
| web=
|Kodi Postal =
|Prefiksi =
|Targa e automjeteve =
 
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia =
 
<!--Harta-->
|Harta_foto =
|Harta_foto_shënimi =
|përshkrimi_harta =
 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g= | gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =N
| gjat_g= | gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia =
|gjatësia =
 
|WebFaqja =
}}
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
[[Kategoria:Fshatra në komunën e Vushtrrisë]]
{{Komuna e Vushtrrisë}}