Dallime mes rishikimeve të "18 Korrik"

2 bytes removed ,  6 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e AIbot (diskutimet) në versionin e fundit nga Addbot.
v (përmirësime teksnike, replaced: Jane → janë)
v (U kthyen ndryshimet e AIbot (diskutimet) në versionin e fundit nga Addbot.)
 
== Vdekje ==
* [[1817]] - [[janëJane Austen]], letrare britanikë
 
== Festa dhe përvjetorë ==
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Korrik]]
 
<!--interwiki-->