Ndryshimi mes inspektimeve të "Çufo"

334 bytes added ,  3 vjet më parë
v
'''Çufo''' është një kanal televiziv (kanali vëlla i [[Bang Bang]]), pjesë e paketës [[Digitalb]] në [[Shqipëri]]. Ai transmeton '''24 orë''' filma dhe seriale të animuar për fëmijë. Ndonjëherë transmetohen edhe filma me njerëz te cilat u dedikohen fëmijëve si dhe programe edukative si të huaja ashtu edhe shqiptare. Filmat dhe serialet janë të gjitha të dubluara në [[Gjuha shqipe|gjuhën shqipe]].
 
==Transmetuar dhedh'''k'''e transmeton==
==='''Serialet'''===
* '''Avatar: Mjeshtri i funditfunjydit i ajrit'''
* '''Aventurat e Çakut dhe miqve te tij'''
* '''Çamarrokët e kopshtit'''
* '''Haroldi dhe lapsi lejla'''
* '''Heronjte e rinj'''
* '''Hulku dhe agjentët superheronjsuperheronjKështjella e purpurt'''
* '''Kiper'''
* '''Kështjella e purpurt'''
* '''KiperDerrkucja Pepa'''
* '''Ledi Oskar'''
* '''Meizi: Të qeshim nën diell'''
Anonymous user