Dallime mes rishikimeve të "12 Korrik"

47 bytes added ,  6 vjet më parë
→‎Lindje: Shtiva disa info shtes
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Bot: Migrating 145 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2688 (translate me))
(→‎Lindje: Shtiva disa info shtes)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* [[1967]] - [[John Petrucci]] - Kitaristi dhe themeluesi i bendit [[Dream Theater]]
* [[100 p.e.s.]] [[Jul Cezari]] - Perandor i Romës
2002 lindi bledar gjabri ma i madhi i shqipris
 
== Vdekje ==
Anonymous user