Dallime mes rishikimeve të "Shangai"

46 bytes removed ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(shtova spampa dhe koordinata gjeografike)
{{Coord|31.228611|121.474722|display=title}}
{{pa referenca}}
 
{{Qytet
|Qyteti = Shangai
Anonymous user