Dallime mes rishikimeve të "Mareja"

1 byte removed ,  4 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e Mr Robot (diskutimet) në versionin e fundit nga Marbott.
(përmirësime teknike, zëvendësova: }}}} → }} duke përdorur AWB)
v (U kthyen ndryshimet e Mr Robot (diskutimet) në versionin e fundit nga Marbott.)
{{Taxobox_titulli | color = lightgreen | emri = {{PAGENAME}}}} <!-- Emri i tabeles -->
{{Taxobox_figura | figura = [[Figura:Arbouse.jpg|A. unedo|250px|-]]| shënimi =Mareja }}<!-- Figura -->
{{Taxobox_fillim_seleksionimi | ngjyra = lightgreen }} <!-- Horizontalja e 1 e tabelës -->
 
<!-- kategorizimi dhe ndëruiki -->
{{Bio-cung}}
 
<!-- Ndëruiki -->
 
[[Kategoria:Bimë]]
 
 
{{Bio-cung}}