Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Apolonia"

No change in size ,  3 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt (2), Qershor → qershor, Tetor → tetor duke përdorur AWB
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt (2), Qershor → qershor, Tetor → tetor duke përdorur AWB)
| llagapi =
| vendndodhja = [[Fieri|Fier]], [[Shqipëria|Shqipëri]]
| themellimi = [[17 Qershorqershor]] [[1925]]
| kryesia = {{flamuri|Shqipëria}} [[Koqe Kokëdhima]]
| menaxheri = {{flamuri|Shqipëria}} [[Artan Mërgjyshi]]
| ngjyrat_e_klubit = Jeshile dhe bardhë
| adresa = Lgj. 15 Tetoritetori , 9301-9305 Fier , Shqipëri
| faqja_zyrtare =
| stadiumi = [[Stadiumi "Loni Papuçiu"|Stadiumi Loni Papuçiu]]
 
== Skuadra ==
''Redaktuar më 28 Shkurtshkurt 2015'' <ref>[http://int.soccerway.com/teams/albania/ks-apolonia-fier/2512/squad/ KF Apolonia Squad (Skuadra e FK Apolonisë] Soccerway, 28 Shkurtshkurt 2015</ref>
{{Fs start}}
{{Fs player|no=1|nat=Albania|name=Eduart Miço|pos=GK}}
37.617

edits