Dallime mes rishikimeve të "Lojërat olimpike dimërore 2010"

→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt (2) duke përdorur AWB
v (Bot: Migrating 82 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q9674 (translate me))
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt (2) duke përdorur AWB)
 
'''[[Lojrat olimpike]] dimerore [[2010]]''' në [[Vancouver]] ishte edicioni i XXI i tyre ishte zhvillua nga data [[12 Shkurtshkurt]] deri më [[28 Shkurtshkurt]] [[2010]] në Vancouver dhe.
 
== Lidhje të jashtme ==
37.617

edits