Ndryshimi mes inspektimeve të "Atomi"

17 bytes added ,  2 vjet më parë
(Rregullova gabimet drejtshkrimore dhe shtova permbajtje.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
http://filolet.com/demokriti.htm
* [http://www.pr-tech.net/libra/reaksionetberthamore.pdf Reaksionet dhe Energjia Bërthamore] - Gjimnazi Sami Frashëri - dokument në internet, prill 2007
* KIMIA BERTHAM
 
[[Kategoria:Kimi]]
Anonymous user