Ndryshimi mes inspektimeve të "Lera"

40 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎top: re-categorisation per CFD, zëvendësova: Kategoria:Fshatra në Republika e Maqedonisë → Kategoria:Fshatra në Republikën e Maqedonisë)
{{Infobox MK vendbanim
|Emri = '''{{PAGENAME}}'''
|Emër_tjetër = Лера
|Lloji i vëndbanimit = Fshat
|Flamuri_figura = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->
|Stema_artikulli =
|Stema_gjerësia =
|Pamje = <!--PaВелоекспедиција ''Skeda:'' në fillim-Ѓават->Кол 31.jpg
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia = 122
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =