Ndryshimi mes inspektimeve të "Kryetari i bashkisë"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Herakliu zhvendosi faqen Kryetari i Bashkisë tek Kryetari i bashkisë)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
'''Kryetar i Bashkise''' është një titull i cili përdoret për udhëheqësit e Bashkive të Shqipërisë. Në Kosovë njihet si kryetar komune.
 
==Shiko dhe këtë==
* [[Njësitë territoriale - (Shqipëri)]]
Anonymous user