Dallime mes rishikimeve të "Shkëlqimi dhe rënia e shokut Zylo"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
[[Kategoria:Dritëro Agolli]]
[[Kategoria:Prozë shqipe]]
[[Kategoria:Shqip]]
Anonymous user