Kontributet e përdoruesit për 79.94.201.157

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

2 shkurt 2018

1 shkurt 2018

  • 17:171 shkurt 2018 17:17 ndrysh versione +1.843 R Ke Jing (albanologe)Faqe e re: Prof. dr. Ke Jing (PhD) është studiuese albanologe dhe ballkanologe. Studimet universitare i ka përfunduar në Universitetin e Prishtinës për gjuhë dhe letërsi shqipe. Në vitin...
  • 09:521 shkurt 2018 09:52 ndrysh versione +262 R Beqir GërbiFaqe e re: '''Beqir Gërbi''' Shefi i shtabit të flotës detare të Shqipërisë (1981-1990) dhe kryetar i komisionit për përcaktimin e vijës së Shelfit Kontinental Shqipëri-Itali (1982-199...

31 janar 2018

  • 10:4331 janar 2018 10:43 ndrysh versione +1.568 R Petraq PapaFaqe e re: '''Petraq Papa''' piktor shqiptar. Ka lindur me 15 tetor 1964. Shkollimi: 1980 - 1984 Mbaroi shkollën e mesme pranë Liceut Artistik "Jordan Misja" Tiranë në degën e grafikës...
  • 10:1831 janar 2018 10:18 ndrysh versione +661 R Anila OmariFaqe e re: '''Anila Omari''' Profesore doktore shqiptare, lindur në Tiranë. Ka kryer studime në Universitetin e Tiranës, fakulteti i Historisë dhe i Filologjisë, dega Gjuhë-Letërsi shqip...
  • 09:3731 janar 2018 09:37 ndrysh versione +655 R QelibarFaqe e re: 1. Rrëshirë e ngurtësuar e disa drurëve halorë, me ngjyrë të verdhë në të kuqe a në të murrme, pothuaj e tejdukshme, e cila përdoret zakonisht për të bërë sende të nd... aktual

30 janar 2018

  • 16:4830 janar 2018 16:48 ndrysh versione +312 R Idriz XhomaraFaqe e re: '''Idriz Xhomara''' ka lindur më 2 maj 1949. Deputet i Partisë Demokratike në Kuvendin e Shqipërisë gjatë viteve 2005-2009. Ndarë nga jeta më 30 janar 2018. {{poli-cung}} ... aktual
  • 11:5830 janar 2018 11:58 ndrysh versione +875 R Taras ShevçenkoFaqe e re: thumb|200px '''Taras Hryhorovych Shevchenko''' ka lindur më 25 shkurt 1814 (9 mars 1814 në kalendarin gregorian) në Moryntsi (qeveria e Kie...

29 janar 2018

28 janar 2018

27 janar 2018

26 janar 2018

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).