Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Udha"

→‎Rustemi: seksion i ri
(→‎Rustemi: seksion i ri)
::Udha, te lutem mos revert me pa aresye artikuj e editime te Hatakes e sock-eve te tij. Ka nje vendim kuvendi per kete. --[[Përdoruesi:1l2l3k|1l2l3k]] ([[Përdoruesi diskutim:1l2l3k|diskutimet]]) 21 shkurt 2018 04:54 (CET)
:::1l2l3k, nuk do të bëj revert pa arsye dmth që është në kundërshtim me rregullat e Wikipedias. Ndonese WP:Banrevert lejon cdo zhberje te sockpuppeteve, do t'i vetem aq sa jane te arsyeshme, dhe ne raste kur Hatakeja behet arrogant. Jimbo e ka menduar kete gje :)--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 21 shkurt 2018 12:19 (CET)
 
== Rustemi ==
 
Heq dore, ia le ndergjegjes tende ta peshosh se me çfare ta lidhesh kete "Në atë kohë Shqiperia po kalonte një kaos në arenën politike dhe ishte kjo periudhë në të cilën Avni Rustemi merr kontakte me patriotë të tjerë shqiptarë, të cilët ishin gjithashtu të shqetësuar për të ardhmen e Shqipërise. Ata vendosin të vrasin Esad Pashë Toptanin, i cili konsiderohej nga shqiptarët si tradhëtar i kombit për vrasjen e Hasan Riza Pashës, komandantit të Shkodrës, në Prill të vitit 1913, dhe më pas shkëputjen e Shkodrës nga Shqipëria dhe dhurimit të saj Malit të Zi." Nuk eshte krim te lexosh vete para se t'i thuash ndokujt tjeter qe ta beje --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 3 mars 2018 22:23 (CET)
263

edits