Ndryshimi mes inspektimeve të "Kiço Xhavella"

16 bytes added ,  7 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 96.250.69.161) dhe riktheu rishikimin 2087073 nga Tiimiii)
{{Unreferenced}
[[Figura:Kiço Xhavella.jpg|thumb|250px]]
'''Kiço Xhavella''', politikan, gjeneral shqiptar nga [[Suli]], ish kryeministër i Greqisë.