Dallime mes rishikimeve të "Palermo"

55 bytes added ,  2 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎Shih edhe këtë: Ne lidhje me Palermen dhe shqiptaret jane keto pasuri arbereshe ne qytet (nje pyese e uneskos, tjetren ku u formuan shame intelektual, si Gavril Dara, Zef Skiroi, etj.).)
vNo edit summary
 
== Shih edhe këtë ==
* [[Xhamia e Palermos]]
* [[Kisha Katolike Bizantine]]
* [[Kisha e Shën Kollit të Arbëreshëve]]
* [[Seminari Arbëresh i Palermos]]
95

edits