Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Nesdnaschom. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përshëndetje, tek faqja Inaugurimi i presidentit të Rusisë dhe asaj të SHBA-së e ke zhvendosur tek “Inagurimi...”, kjo është gabim. Shih [1]. Qendrimi15 (diskutimet) 3 dhjetor 2020 20:58 (CEST)[]