Dallime mes rishikimeve të "Qarku Mortagne-au-Perche"

→‎top: Korrigjim, zëvendësova: | mage_map → | image_map duke përdorur AWB
(→‎top: Korrigjim parametrash te stampa "Infobox settlement" duke përdorur AWB)
(→‎top: Korrigjim, zëvendësova: | mage_map → | image_map duke përdorur AWB)
 
|gjatësia = 0.54277778
| image_map = Orne%20-%20Mortagne-au-Perche%20arrondissement.svg
| image_map_përshkrimi =
| mage_map_përshkrimi =
}}
'''Qarku Mortagne-au-Perche''' është një [[Qarqet e Francës|qark]] në [[Francë]], dhe është pjesë e [[Departamentet e Francës|departamentit]] [[Orne]].