Dallime mes rishikimeve të "Papa Kalisti III,Skënderbeu, Shqipëria dhe Kryqëzata (1455 - 1458)"

v
→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB
vNo edit summary
v (→‎top: Heqje e lidhjeve multimediale të prishura duke përdorur AWB)
 
 
[[Skeda:Papa Kalisti III,Skënderbeu, Shqipëria dhe Kryqëzata (1455 - 1458).JPG|parapamje|200px]]
'''Papa Kalisti III, Skënderbeu, Shqipëria dhe Kryqëzata (1455 - 1458)''' Grup Autorësh. Botuesi: Plejad. Faqet e librit 304.