Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Wikipedia"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
<div style="margin:0; margin-right:10px 5px 5px 0px; border:2px solid #F0FFFF;padding:0.6emf8f8ff; background-color:#E8E8E8;">
'''WIKIPEDIA''' [[Enciklopedia]] e Lirë - [[Wikipedia]], synon krijimin e një enciklopedie të plotë, pa gabime, në të gjitha gjuhët, e [[Wikipedia:korigjueshme nga të gjithë|korigjueshme nga të gjithë]] dhe [[Wikipedia:Të drejta autori|e lirë për përdorim]]. Wikipedia përdor teknikën [[Wiki]] si mjet bashkëpunimi midis [[autor|autorëve]]. Wikipedia kryesore është ajo në gjuhën angleze, projekti i së cilës filloi në [[Janar]] të vitit [[2001]].
 
574

edits